Duma-box

Beszélgetések, túrák, viccek, adok-veszek,
friss motoros hírek, cikkek, és minden ami motorozás.
zoner
Igazi tag
Vele motorozok: Aprilia Falco
Kapcsolat:

Re: Duma-box

Hozzászólás Szerző: zoner »

Veszel még 100 lóerőt és nem fog érdekelni a szél :)

Pumélá írta:Tabon az egyik pillanatban süt a nap, a másikban meg attól félek, hogy esik az eső, de a szél az állandó :lo :lo Argh.... Van egy út ami összeköti a mi falunkat a szomszéd faluval... Nagyon faszányos :ok 3 kanyarral, és 2 hosszú, nyíl egyenes szakasz, ahol lehet neki küldeni :ok Én is ott szoktam, főleg a második szakaszon, ott tényleg faszányos :ok Csak ma visszafog engen a szél... :lo :be
Pumélá
Igazi tag
Vele motorozok: Cagiva Mito I
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pumélá »

Na a vízfolyás félig elhárítva, már csak egy csövet kell kicserélni, abból is néha folyik csak :hihi De most meg az olaj folyik a rezóról.... :bot Mito fórumon kérdeztem, hogy milyen keverési arányt használjak. Erre azt a választ kaptam, hogy 30... A szerelő is ezt mondta... De annyira sok ez neki, hogy már a rezómról ömlik az olaj...... :bot Most ki is megyek, leszedem és lemosom az egészet ... Meg fel is rakom rá az RS 125 rezót, hátha passzol és nem akad el semmibe :ok :ok
zoner
Igazi tag
Kapcsolat:

Kétüteműnek nem baj, ha folyik az olaj a kipufogóról. Ha zavar, cserélj tömítést. Mármint ha a könyöknél folyik. Amúgy meg egy pályanap és kiég belőle minden olaj.
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

zoner írta:Kétüteműnek nem baj, ha folyik az olaj a kipufogóról. Ha zavar, cserélj tömítést. Mármint ha a könyöknél folyik. Amúgy meg egy pályanap és kiég belőle minden olaj.

Én nem szoktam pályázni :ok Meg nincs is bőrruhám, és egy protektoros felső + farmer és sportcipő kombinációjában elég hülyén néznék ki, meg szerintem be sem engednének :ok Meg lehet az is baj, hogy 4000 nél elváltok, és 5500 az utazós fordulatom? :ok :hihi
zoner
Igazi tag
Kapcsolat:

Hát akkor nem a megfelelő motort választottad.
Kenyér
Adminisztrátor
Vele motorozok: Rsv Mille '03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenyér »

Ezzel a temperamentummal valami csoppert keress :hihi
Dino
Fanatikus fórumlakó
Vele motorozok: Hébér + szóda....
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dino »

Kenyér írta:Ezzel a temperamentummal valami csoppert keress :hihi

Vagy kapálógép...... :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi
Fröccs: Akik nem csak mesélnek róla!
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

KIscsajom :szer
Kép
Kép
Fazer1000
Igazi tag
Vele motorozok: Yamaha FZ6 S
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fazer1000 »

Kenyér írta:KIscsajom :szer
Kép
Kép

Nagyon tündéri... szerencsére az anyukájára hasonlít... :box te ronda vagy :xd :hihi :hihi :hihi
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

Re: Így jártam!-Estek a rend őreivel

Mostanában lett kész a faluban a körforgalom, és képzelhetitek mennyit lógok ott... Jobban mondva mennyit motorozok ott :ok Ma is így tettem, mivel Életem Szerelme nem jött ma ki, másrészt senki sem ovlt kinnt akit ismerek és végül sok szobamotoros lakik itt és a környéken szóval egyedül maradtam. :hihi Kicsit untam a körforgalmat, és a ma már leírta faszányos út fele vettem az irányt. Körforgalom 1 ben csumagáz ( ledadog 8000nél mer nem nyit a power ), 2 csumagáz, egy kis jobb kanyar emelkedőnek váltom 3 csumagáz és velem szembe jöttek e renőrök. Mondom magamba most olyan gyorsan megyek mint soha, bedőltem és 7 csumagáz a falu végn, hátranézek nincs senki. Én a hülye fejemmel meg mondom, visszamegyek a körforgalomhoz csapatni... ott vagyok megint az emelkedőnél, csak most már lejtő, elhagytam a kocsmát is, nézek balra, hogy nem e jön kocsi, erre látom, hogy a pékségnél villoga renőrautó és befágtak elém a körforgalom bejáratánál. Mondták, hgy közúti ellenőrzés ( már akkor tudtam, hogy nem de ezt később leírom ) jogsi, lakcímkártya, személyi és biztosítás. Oké elkérték, leírták az alvázszámomat ( na ekkor a pulzusom 5000 lehetett ) és beültek a kocsiba... Vagy negyed órát szobroztam a motoron, mire kijöttek a kocsiból és azt mondták, hogy ˝Jöjjön be az örsre!˝ És majdnem visszaadta az irataimat de aztán észbe kapott... Na utánnuk mentem, be az örsre ( legalább meleg volt :hihi ) és nagyban ülnek a gép előtt... Vagy 20 percet vártam, mire mondták, hogy valamiért nem jó a számítógép ( hála isten, mert rendszámos és még műszaki is van rajta, csak én 50 esként használom ) és mehetek. Megyünk ki, ülök a motorra, erre mondja h várjak, lenyomoztatta, hogy nem-e köröznek vagy valami. És mondta, hogy fél Tab jelentette nekik a csendháborítást, mert minden nap ilyen este 10-11 fele csumagázzal megyek végig a falun vagy 5 alkalommal egymás után. Mondták, hogy okosan, meg biztos, hogy 50-es ez? És megúsztam.... Fúú... :hihi :hihi :hihi Kivételesen köszönöm a rendőröknek, hogy normálisak és rendesek voltak... :046 :yep :hihi :hihi :hihi
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

Dino írta:
Kenyér írta:Ezzel a temperamentummal valami csoppert keress :hihi

Vagy kapálógép...... :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi

Jójó :hihi :hihi Nem akarom széthajtani, így nagy ritkán forgatom 8000 ig :hihi Minden este a faluban, biztosan mondják rám az áldást is érte :hihi :hihi :hihi

Ezentúl akkor 10 e alá ne adjam? :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

:070 Ma megint volt egy esetem a Rend-őreivel... leírtam az esetek a rend őraivel topikba :hihi
Kornlia
Igazi tag
Vele motorozok: explorer cracker
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kornlia »

Fazer1000 írta:
Kenyér írta:KIscsajom :szer
Kép
Kép

Nagyon tündéri... szerencsére az anyukájára hasonlít... :box te ronda vagy :xd :hihi :hihi :hihi

Hogy te milyen görény vagy Fazer..... :hihi :hihi :hihi :hihi De a kiscsaj tényleg tündéri!
nitrobi
Moderátor
Vele motorozok: pegaso strada 650
Kapcsolat:

Re: Így jártam!-Estek a rend őreivel

Hozzászólás Szerző: nitrobi »

Pumélá írta:Mostanában lett kész a faluban a körforgalom, és képzelhetitek mennyit lógok ott... Jobban mondva mennyit motorozok ott :ok Ma is így tettem, mivel Életem Szerelme nem jött ma ki, másrészt senki sem ovlt kinnt akit ismerek és végül sok szobamotoros lakik itt és a környéken szóval egyedül maradtam. :hihi Kicsit untam a körforgalmat, és a ma már leírta faszányos út fele vettem az irányt. Körforgalom 1 ben csumagáz ( ledadog 8000nél mer nem nyit a power ), 2 csumagáz, egy kis jobb kanyar emelkedőnek váltom 3 csumagáz és velem szembe jöttek e renőrök. Mondom magamba most olyan gyorsan megyek mint soha, bedőltem és 7 csumagáz a falu végn, hátranézek nincs senki. Én a hülye fejemmel meg mondom, visszamegyek a körforgalomhoz csapatni... ott vagyok megint az emelkedőnél, csak most már lejtő, elhagytam a kocsmát is, nézek balra, hogy nem e jön kocsi, erre látom, hogy a pékségnél villoga renőrautó és befágtak elém a körforgalom bejáratánál. Mondták, hgy közúti ellenőrzés ( már akkor tudtam, hogy nem de ezt később leírom ) jogsi, lakcímkártya, személyi és biztosítás. Oké elkérték, leírták az alvázszámomat ( na ekkor a pulzusom 5000 lehetett ) és beültek a kocsiba... Vagy negyed órát szobroztam a motoron, mire kijöttek a kocsiból és azt mondták, hogy ˝Jöjjön be az örsre!˝ És majdnem visszaadta az irataimat de aztán észbe kapott... Na utánnuk mentem, be az örsre ( legalább meleg volt :hihi ) és nagyban ülnek a gép előtt... Vagy 20 percet vártam, mire mondták, hogy valamiért nem jó a számítógép ( hála isten, mert rendszámos és még műszaki is van rajta, csak én 50 esként használom ) és mehetek. Megyünk ki, ülök a motorra, erre mondja h várjak, lenyomoztatta, hogy nem-e köröznek vagy valami. És mondta, hogy fél Tab jelentette nekik a csendháborítást, mert minden nap ilyen este 10-11 fele csumagázzal megyek végig a falun vagy 5 alkalommal egymás után. Mondták, hogy okosan, meg biztos, hogy 50-es ez? És megúsztam.... Fúú... :hihi :hihi :hihi Kivételesen köszönöm a rendőröknek, hogy normálisak és rendesek voltak... :046 :yep :hihi :hihi :hihi

Azért óvatosan! :no
Vannak rosszindulatú emberek is
Kép
zoner
Igazi tag
Kapcsolat:

22 óráig a megengedett zajszinten belül azt csinálsz, amit akarsz.

Pumélá írta:Jójó :hihi :hihi Nem akarom széthajtani, így nagy ritkán forgatom 8000 ig :hihi Minden este a faluban, biztosan mondják rám az áldást is érte :hihi :hihi :hihi

zoner
Igazi tag
Kapcsolat:

Kenyér nemsokára rúghatod seggbe a folyamatosan becsöngető udvarlókat :)
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

zoner írta:22 óráig a megengedett zajszinten belül azt csinálsz, amit akarsz.

Pumélá írta:Jójó :hihi :hihi Nem akarom széthajtani, így nagy ritkán forgatom 8000 ig :hihi Minden este a faluban, biztosan mondják rám az áldást is érte :hihi :hihi :hihi

Hát csak az enyém nem hiszem, hogy a megengedett zajszinten bellül van :hihi :hihi Sőt... :hihi :hihi
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

ESIK :yep
Elért ide is :070
Kornlia
Igazi tag
Vele motorozok: explorer cracker
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kornlia »

Kenyér írta:ESIK :yep

Azért ennyire nem lesztek lelkesek, ha a nálunk garázdákodó 15,2 fok el ér hozzátok is :hihi :hihi
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Kornlia írta:
Kenyér írta:ESIK :yep

Azért ennyire nem lesztek lelkesek, ha a nálunk garázdákodó 15,2 fok el ér hozzátok is :hihi :hihi

Már holnapra javuló időt mondanak, aztán elvileg újra strand ;)
Nekem csak annyi kelett,hogy lehüljön a szoba :ok
Válasz küldése