Duma-box

Beszélgetések, túrák, viccek, adok-veszek,
friss motoros hírek, cikkek, és minden ami motorozás.
zoner
Igazi tag
Vele motorozok: Aprilia Falco
Kapcsolat:

Re: Duma-box

Hozzászólás Szerző: zoner »

Mit elfeledett, az nem is motoros, aki nem ismeri :)
Naki
Lelkes újonc
Vele motorozok: RSV1000R
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Naki »

Jóreggelt az uraknak!

köszi Pogi a cuccost :taps , nagyon frankó :ok :yep
nitrobi
Moderátor
Vele motorozok: pegaso strada 650
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nitrobi »

nitrobi írta:Jó reggelt! :073

Ismét csak dicsérik Derbikét még a TB -on is:
http://totalbike.hu/tesztek/2010/07/16/anyam_sem_defibrillal/

Bár a karbiját be állíttathatták volna :pff

Bár nekem is lehetett volna valami jó kis 125 masinám akkoriban :cry:
Kép
Kenyér
Adminisztrátor
Vele motorozok: Rsv Mille '03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenyér »

Pumélá írta:Egy kis érdekes videó egy elfeledett és ismeretlen, viszont személy szerint a második legjobb motormárkam az MV Agusta...... :yep :yep :yep
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=54xTYu-8Buc&feature=related[/youtube]

MV Agusta F4 1000 TAMBURINI limitált kiadás. Én személy szerint kiakadtam, amikor megláttam rajta a ˝Nyisszin˝ fékeket.. :bot :bot

Azért ezt a problémát pár éve már orvosolták :ok
Csak a régebbi típuson van nissin...
http://www.team-bhp.com/forum/iipcache/41990.jpg
Pumélá
Igazi tag
Vele motorozok: Cagiva Mito I
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pumélá »

Amúgy az MV Agusták tényleg megbízhatatlanok? :072 Vagy csak ez is egy alaptalan pletyka, mint pl, hogy az olasz motorok rosszak.... :lo
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Pumélá írta:Amúgy az MV Agusták tényleg megbízhatatlanok? :072 Vagy csak ez is egy alaptalan pletyka, mint pl, hogy az olasz motorok rosszak.... :lo

Szerintem gondos karbantartás melett semmivel nem maradnak alul a többi motornál.
Szerintem :roll:
atati
Kíváncsi
Vele motorozok: Aprilia SR 125
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atati »

Szép napot Mindenkinek!
Keegyetlen jó idő van ma, még a motoron is meg lehet sűlni. ;) Mindenkinek ajánlom h menjen Balcsizni vagy valami olyan helyre ahol csapból is sőr folyik :D Persze motorozás közbe meg ne probáljátok!!!! :!: :!: :!:
Dávid Haverommal mi azt tesszük:D:D:D
Am olyan kérdésem lenne h szerintetek az Aprilia AF1 Sport Pro ideális lenne egy 25-ös SR után? :-? :-?
zoner
Igazi tag
Vele motorozok: Aprilia Falco
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zoner »

SZARKAZMUS ON
Szerintem megbízhatatlan. Nem tudtuk elhozni vele a telepről a colos vascsövet. (nem volt hova kötni, minden műanyag rajta)

És a bőr oldaltáska is beleér a kerékbe.

Az aranyozott villára amikor rádől a gereblye, tiszta karc lesz.

És nem megy el 80 kilométert, miután kivillan a benzinlámpa. Leállt az út szélén. Egy 10 milliós motor. Megbántam, hogy megvettük. Senki ne vegyen ilyet, mert szar.
SZARKAZMUS OFF
:hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi

Amúgy meg nem málhás szamár, hanem elit státusszimbólum. Két lehetséges vásárlói kört látok:
* sok a pénze és nem érdekli, a legkisebb zajt hallja, egy japán motor árát otthagyja a szervízben (csakis brandelt szerviz, még talán az olasz gyárba is kiviteti szervizelni)

* Ért a motorokhoz és értékeli a különleges dolgokat, élete munkájának gyümölcseként 40 évesen megveszi az első MV-jét. Nem használja, csak néha (18-25 fokban, ha nem esik eső) kimegy vele egy körre. Nála lehetetlen, hogy tönkremegy.

Szóval teljesen megbízható a statisztikát nézve. A gereblyés ember nem veszi meg, ő vesz egy használt banditot vagy SV-t. Az is le fog neki rohadni valamikor, de szidja majd miatta az előző tulajt :) Ja és vérig sérted, ha a japán motorok stílustalanságát említed. Fórumokon oldalakon keresztül bizonygatja, hogy márpedig a japán a legjobb :) Valamiért ez visszatérő dolog az autósoknál is. (Honda CRX tulajok különösen :) )
nitrobi
Moderátor
Vele motorozok: pegaso strada 650
Kapcsolat:

Re: Jófajta motoros linkek

Hozzászólás Szerző: nitrobi »

ha valakit érdele akkor van itt win7 hez háttértéma
http://windows.microsoft.com/hu-HU/wind ... ersonalize

Kép
Kép
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

atati írta:Szép napot Mindenkinek!
Keegyetlen jó idő van ma, még a motoron is meg lehet sűlni. ;) Mindenkinek ajánlom h menjen Balcsizni vagy valami olyan helyre ahol csapból is sőr folyik :D Persze motorozás közbe meg ne probáljátok!!!! :!: :!: :!:
Am olyan kérdésem lenne h szerintetek az Aprilia AF1 Sport Pro ideális lenne egy 25-ös SR után? :-? :-?

Azám :ok Milyen fasza volt... De a többit leírom az Esetek a rend-őreivel topikba :hihi :hihi
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

Re: Így jártam!-Estek a rend őreivel

Na ma N. Attilával mentem motorozni a balcsira, és vittem életem szerelmét, T. Viktóriát. Már 100 méter sem kellett, rendőröket láttam... Rögtön a mögöttük lévő kereszteződésbe befordultam, és azt gondoltam, hogy ezt megúsztam. Azonban a rendőrök is a velünk párhuzamos utcába befordultak, amit nem tudtam... :lo Kikanyarodtam a főútra, balra akarok menni, látom ott vannak a rendőrök. Utolsó mentőövként lemondtam az elsö bségemről, de nem. Nem volt más választás, be a kereszteződésbe, és utána szirénázva jöttek utánnam. Leszálltunk Vikivel a motorról, elkérték a motor papírjait, személyimet, jogsimat... A rendőr belekötött az alvázszámomba is!!!! :lo :lo Azt mondta, hogy ha nincs benne az, hogy 50ccm akkor az nem 50-es. ( Mitot 50 esként használok :hihi ) Kérem. Az RS50 esem vázába sem volt bennea z, hogy 50 vagy 49 ccm.. még ezek a számok sem voltak. Na akkor belekötött a tükörbe. Nem rég törött le az egyik, hála előzö tulajának aki szilóval rakta fel az egyiket, így a másikat leszedtem, mert 1 tükörrel.... Na mindegy, mondta, hogy hív egy trélert és elvontatja a helyszínről amotort, berendeli hatóságira és ez 300.000 HUF ba fog kerülni. De szerencsére ki tudtam magam beszélni.... Fúú.... :lo :lo :lo :lo :lo De miért nem lehet segédmotorral utast szállítani? :lo :lo Amúgy meg Vikin volt bukósisak. Nem egy snowboard hanem rendes szkafander...... és megúsztam..... Ekkora szerencsét.... :lo :lo Amúgy meg több napja viszem fel a balcsira, de most elősször kaptak el... :lo
Laci
Igazi tag
Vele motorozok: AQUA BANDIT 1250
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci »

Pumélá írta:Na ma N. Attilával mentem motorozni a balcsira, és vittem életem szerelmét, T. Viktóriát. Már 100 méter sem kellett, rendőröket láttam... Rögtön a mögöttük lévő kereszteződésbe befordultam, és azt gondoltam, hogy ezt megúsztam. Azonban a rendőrök is a velünk párhuzamos utcába befordultak, amit nem tudtam... :lo Kikanyarodtam a főútra, balra akarok menni, látom ott vannak a rendőrök. Utolsó mentőövként lemondtam az elsö bségemről, de nem. Nem volt más választás, be a kereszteződésbe, és utána szirénázva jöttek utánnam. Leszálltunk Vikivel a motorról, elkérték a motor papírjait, személyimet, jogsimat... A rendőr belekötött az alvázszámomba is!!!! :lo :lo Azt mondta, hogy ha nincs benne az, hogy 50ccm akkor az nem 50-es. ( Mitot 50 esként használok :hihi ) Kérem. Az RS50 esem vázába sem volt bennea z, hogy 50 vagy 49 ccm.. még ezek a számok sem voltak. Na akkor belekötött a tükörbe. Nem rég törött le az egyik, hála előzö tulajának aki szilóval rakta fel az egyiket, így a másikat leszedtem, mert 1 tükörrel.... Na mindegy, mondta, hogy hív egy trélert és elvontatja a helyszínről amotort, berendeli hatóságira és ez 300.000 HUF ba fog kerülni. De szerencsére ki tudtam magam beszélni.... Fúú.... :lo :lo :lo :lo :lo De miért nem lehet segédmotorral utast szállítani? :lo :lo Amúgy meg Vikin volt bukósisak. Nem egy snowboard hanem rendes szkafander...... és megúsztam..... Ekkora szerencsét.... :lo :lo Amúgy meg több napja viszem fel a balcsira, de most elősször kaptak el... :lo

Addig jár a korsó a kútra ..... :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi
Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Jófajta motoros linkek

nitrobi írta:ha valakit érdele akkor van itt win7 hez háttértéma
http://windows.microsoft.com/hu-HU/wind ... ersonalize

Kép

Kirrrály :D
Már aktualizáltam is :ok
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Szerintem igen. Bár nem egy kategória akettő...
Egy robeszt nem hasonlítanék egy motorhoz... Már bocsi ;)
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

Kenyér írta:

Szerintem igen. Bár nem egy kategória akettő...
Egy robeszt nem hasonlítanék egy motorhoz... Már bocsi ;)

Jaja :ok :ok AF1, RS125 :ok :ok Legjobbak :ok
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Jóreggelt Pamela :070
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hát bazmeg... irgalmatlan meleg van....
A szó legszorosabb értelmében is csoroga tökömről a víz 8-)
Cintu
Moderátor
Vele motorozok: TUONO 1000R
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cintu »

Valaki hozzáértő help!

Mentünk ma az M0 régi szakaszán, valahol Csepel környékén. A belső sávban gurultam szerintem 90 körül, nem siettem, mert már vége volt a munkának 36 fok volt, és hat órája gurultunk, Andi is mögöttem ült a hátán egy 20 kilós hátizsákkal, szóval nem siettem, ez a lényeg. Egyszer csak látom a tükörben, hogy nagy tempóval jön valami. Nem akartam lehúzódni, mert a széle tele volt kamionokkal, meg kátyúkkal, hát csavartam egyet a gázon és beértem az előttem lévőt, erre megérkezett a gyors autó: egy fekete Octavia minden megkülönböztető jelzés nélkül és beleállt a seggembe kb 10 centire. Na mondom, ez kinyír. erre az előttem lévő lehúzódott én meg megpróbáltam meglépni, hogy a skodás ne buzeráljon már. Ez így ment egy-két kilométeren keresztül, amikor megüresedett a szélső sáv, meg a skodás gyökér is már rohadtul idegesített, mert nem tágított mögülem, hát lehúzódtam. Mellém ér, ekkor látom, hogy az utastér tele van traffipaxxal, elöl, hátul, oldalt, mindenhol és a minden közepén ül egy vigyorgó dagadt gyökér, és mutatja felfelé a hüvelykujját győzelemittasan. Ha nem lett volna mögöttem Andi, tuti utánamegyek és letépem a fejét.

Nos a kérdés:
Ilyenkor mi a f@szom van? Nem akartam önszántamból gyorsan menni, csak belekényszerültem egy helyzetbe. Persze nyilván lett volna más megoldás, de én ezt tartottam a legbiztonságosabbnak. Ha feljelent a paraszt, akkor vissza lehet jelenteni emberölési kísérletért?
nobody remains virgin. life fucks everyone
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

Kenyér írta:Jóreggelt Pamela :070

:lo :lo :lo ÍÍÍÍÍÍÍ mekkora bunkó vagyok.... :lo :lo :lo :lo

Neked is ˝REGGELT˝ Kenyér ! :ok
Amúgy meddig maradtok a Balcsin? Balatonlelle fele vagytok nem-de? :hihi
Pumélá
Igazi tag
Kapcsolat:

Cintu írta:Valaki hozzáértő help!

Mentünk ma az M0 régi szakaszán, valahol Csepel környékén. A belső sávban gurultam szerintem 90 körül, nem siettem, mert már vége volt a munkának 36 fok volt, és hat órája gurultunk, Andi is mögöttem ült a hátán egy 20 kilós hátizsákkal, szóval nem siettem, ez a lényeg. Egyszer csak látom a tükörben, hogy nagy tempóval jön valami. Nem akartam lehúzódni, mert a széle tele volt kamionokkal, meg kátyúkkal, hát csavartam egyet a gázon és beértem az előttem lévőt, erre megérkezett a gyors autó: egy fekete Octavia minden megkülönböztető jelzés nélkül és beleállt a seggembe kb 10 centire. Na mondom, ez kinyír. erre az előttem lévő lehúzódott én meg megpróbáltam meglépni, hogy a skodás ne buzeráljon már. Ez így ment egy-két kilométeren keresztül, amikor megüresedett a szélső sáv, meg a skodás gyökér is már rohadtul idegesített, mert nem tágított mögülem, hát lehúzódtam. Mellém ér, ekkor látom, hogy az utastér tele van traffipaxxal, elöl, hátul, oldalt, mindenhol és a minden közepén ül egy vigyorgó dagadt gyökér, és mutatja felfelé a hüvelykujját győzelemittasan. Ha nem lett volna mögöttem Andi, tuti utánamegyek és letépem a fejét.

Nos a kérdés:
Ilyenkor mi a f@szom van? Nem akartam önszántamból gyorsan menni, csak belekényszerültem egy helyzetbe. Persze nyilván lett volna más megoldás, de én ezt tartottam a legbiztonságosabbnak. Ha feljelent a paraszt, akkor vissza lehet jelenteni emberölési kísérletért?

Hát szerintem feljejelnt gyorshajtásért, persze ha a rendszámod fel volt hajtva, akkor más a helyzet :hihi . Amúgy más szabálysértést követtél el a gyorshajtáson kívül?
Válasz küldése