Technika-összevont topik

Beszélgetések, túrák, viccek, adok-veszek,
friss motoros hírek, cikkek, és minden ami motorozás.
gajan
Igazi tag
Kapcsolat:

Re: Carbon-üvegszál-egyébb nyalánkság!

Hozzászólás Szerző: gajan »

MÁR Nem viszketnek.....annyira.......
Kenyér
Adminisztrátor
Vele motorozok: Rsv Mille '03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenyér »

gajan írta:MÁR Nem viszketnek.....annyira.......

Nemvótá gyerekkorodban?
Hát milyen fiatal voltál te????
Bár nekem meg mumpszom nem vót :-?
gajan
Igazi tag
Kapcsolat:

de voltam....és 4-éve is.....de ezt csak egyszer lehet elkapni....1-gyerektől...
Óriás
Fanatikus fórumlakó
Vele motorozok: KTM
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Óriás »

Nah gondolom ma valaki megkapja a motorját :lol: :ok:
davidzs
Kíváncsi
Vele motorozok: RSV Mille 1000
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: davidzs »

Üdv mindenki!
Végre végre véééééégre !!!! Ithon van a moci aki ismeri gajant és a munkáit annak mondanom sem kell hogy gyönyörű lett! Ezuton is köszönöm neked egyszerűen nem találom a szavakat nagyon dúrva és egyedi lett a gépszörny! Sajnos pironkodva kell beismernem ,hogy hálából tönkre vágtam gajan gépét úgyhogy jelenleg nem lesz itt a fórumon csak ha újra telepítette a rengszert nagyon bosszankodom érte és elnézést kérek mindenkitől aki vele szeretne társalogni sajnos a rendszer lemez amit vittem leformázta a C meghajtót de települni már nem akart.
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

:taps:
Gratulálok a géphez! Reméllem fotókat mihamarabb láthatunk! ;)
Carbonozva is lett,vagy "csak" összerakva?
mikor láthatjuk élőben?
A pc-ért meg ígérem gyors-fájdalommentes halál lessz a jussod! :ero: :twisted:
davidzs
Kíváncsi
Kapcsolat:

Kenyér írta::taps:
Gratulálok a géphez! Reméllem fotókat mihamarabb láthatunk! ;)
Carbonozva is lett,vagy "csak" összerakva?
mikor láthatjuk élőben?
A pc-ért meg ígérem gyors-fájdalommentes halál lessz a jussod! :ero: :twisted:
Köszönöm bár az érdem nem az enyém hanem a mesteré,én csupán élvezem munkája gyümölcsét!Carbon minden eleme mármint ami egy monsteren lehet mondhatni ez egy egyedül álló Carbon Monster :love: de komolyan végig böngésztem a netet szinte az összes Ducatis képet megnéztem a hosszú hónapok alatt de ilyen nincs még egy. Tudom hülyén jön ki ,hogy az RSV fórumon áradozok a motoromról de mit tegyek annyira boldog vagyok ,hogy azt már kifejezni sem tudom gyönyörű szép anyanyelvünkön.Még mindíg a hatása alatt vagyok a késő északai motorozásnak hazafelé. Én és a fenevad egyedül az országúton szinte mint valami északai ragadozó úgy éreztem magam leírhatatlan , hangosan nevettem annyira élveztem. Ez gáz? Nem baj nem szégyenlem ha az, elaludni sem tudtam azóta se.Kenyér ha megkérhetlek küldj már egy e-mail címet privibe és küldök fotót hogy fel rakd az oldalra csak várom hogy kisüssön a napocska mert most igen csak bevan borulva akkor csinálok képeket.A kivégzéshez kérhetem a méreginnyekciót a nem fáj úgy :D de most komolyan nagyon bánt a dolog hiába mondja gajan hogy ne problémázzak rajta nem most telepitettem először windowst és pont nálla pont ezen a napon kicsit rontotta a hangulatom,de nincs öröm üröm nélkül :nono: ez van sajnos tényleg nagyon bánt és sajnálom.Andris ne haragudj hogy nem hívtalak hajnali 1 órakor úgy gondoltam inkább nem zavarnálak,de ami késik nem múlik és ismét naon bölcs voltam :o no mostmár abba hagyom a regény írást :lol:
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Engem ugyan nem zavar,hogy itt dicséred a szörnyedet ;) ha suzid, vagy kawád lenne se zavarna hogy dícséred! Ami bejön. Legfeljebb kiteszed magad egy kis csipkelődésnek :lol:
mail:admin@rsvforum.com
mesélek egy rövidet!
pár hete kimentem egy meghívásos bulira. Mindenféle egyedi motor volt kint. Egyedi hd(20db) egyedi suzuki,yamaha, de még 3db ducati is vót kint. Átépítve ,költve rá,de mindet felismertem.
Aprilia csak nekem volt. Önmagától egyedi ;)
davidzs
Kíváncsi
Kapcsolat:

Kenyér írta:Engem ugyan nem zavar,hogy itt dicséred a szörnyedet ;) ha suzid, vagy kawád lenne se zavarna hogy dícséred! Ami bejön. Legfeljebb kiteszed magad egy kis csipkelődésnek :lol:
mesélek egy rövidet!
pár hete kimentem egy meghívásos bulira. Mindenféle egyedi motor volt kint. Egyedi hd(20db) egyedi suzuki,yamaha, de még 3db ducati is vót kint. Átépítve ,költve rá,de mindet felismertem.
Tied a pont ;) egyébként nézzétek el nekem annyira de annyira boldog vagyok hogy végre ithon van hogy elsem tudom mondani december óta várom ezt a pillanatot és most végre eljött ilyenkor természetes ,hogy az ember szeretné megosztani az örömét másokkal.Minden cigány a saját lovát dícséri mondja a régi mondás,és ez így van jól nem vagyunk egyformák de egyvalami közös bennünk ,imádjuk a motorokat .....főleg a sajátunkét :lol: az mekkora szivacs 7 hónapja nem motoroztam most tudnék de esik az a kib....tt eső :cry:
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Itt meg süt ez a rohadék nap, és melozok :(
vigyázz a paripára, és gratula még 1x! :ok:
mailt várom ;)
Óriás
Fanatikus fórumlakó
Kapcsolat:

Kenyér írta:Engem ugyan nem zavar,hogy itt dicséred a szörnyedet ;) ha suzid, vagy kawád lenne se zavarna hogy dícséred! Ami bejön. Legfeljebb kiteszed magad egy kis csipkelődésnek :lol:
mesélek egy rövidet!

:taps: ez szép volt.Könny csordult a szemem sarkába :lol:
vadocz
Fanatikus fórumlakó
Vele motorozok: sv1000s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: vadocz »

mesélek egy rövidet!

úgylátszik,most a mesék következnek,nekem is van 1 a tarsolyomba.
85-ben kerültem Magyarországra ,a Wartburgok,Trabantok ,Ladák,Zaporozsedsz,Skodák világába :lol:.Idegenként új ismereősökre szert téve mindenki ezeket a csodajárgányokat magasztalta az egekig dícsérte,mondván ezeknél nincs is jobb,ugyanezek az emberek érdekes módon egy sem maradt meg az eredeti ,86-89-ig dicsért járgány márkáinál.tMagamban ekkor jókat mosolyogtamAkkor még azt mondták áááááááááááááááá nekem nyugati autó nem is kellene,ilyen meg olyan mondvacsinált okok végett.Csakis Honecker termékét veszik..........
Hát ezek az emberek is egyedülállónak tartották járműveiket és mégis 180 fokban megváltozott nézetük,előbb utóbb ti is erre a vágányra juttok................. :bot: :bot: :lol: :lol: :lol: :lol:

A hülyéskedést félretéve,
Sőt most ahogy járkálok néha 2 ütemű Wartburgommal csak a lenéző pillantásokat láthatom,azoknak a szemében akik elfelejtették honnan kezdték és mivel közlekedtek valaha.Kifordultak sajnos magukból az emberek nagyobb része
davidzs
Kíváncsi
Kapcsolat:

Upsz kezdem magam tényleg hülyén érezni.Amikor a Ducati fórumon megjelent két tag és egymás motorját szidták de nem gyengén,természetesen nem Ducati tulajok voltak,akkor nagyon jókat derültem a balgaságukon fel sem merült bennem ,hogy velem ilyesmi megtörténhetne.Természetesen itt szó sincs ilyesmiről és nem is szeretném ezt tovább ragozni elnézést kérek mindenkitől akinek esetleg szemetszúrt hogy nem Aprilia tulaj révén ezen a fórumon nyilvánítottam ki az örömöm és a motorom iránti szeretetem!Félre ne értsen senki nem sértődtem meg nem áll szándékomban elhagyni a fórumot szeretnék továbbra is tagja lenni,csak most fogtam fel hogy milyen kellemetlen helyzetbe hoztam magam.Egyébként én úgy gondolom ,hogy a változás velejárója az életnek.Természetes dolog ha idővel szeretnénk lecserélni megszokott tárgyainkat modernebre,újjabra hiszen ha mindenki megmaradna a megszokottnál a réginél akkor hogyan fejlődhetnénk tovább?Nem törvényszerű ,hogy elkell felejteni ki vagy és honnan indultál.
Óriás
Fanatikus fórumlakó
Kapcsolat:

davidzs írta:Upsz kezdem magam tényleg hülyén érezni.Amikor a Ducati fórumon megjelent két tag és egymás motorját szidták de nem gyengén,természetesen nem Ducati tulajok voltak,akkor nagyon jókat derültem a balgaságukon fel sem merült bennem ,hogy velem ilyesmi megtörténhetne.Természetesen itt szó sincs ilyesmiről és nem is szeretném ezt tovább ragozni elnézést kérek mindenkitől akinek esetleg szemetszúrt hogy nem Aprilia tulaj révén ezen a fórumon nyilvánítottam ki az örömöm és a motorom iránti szeretetem!Félre ne értsen senki nem sértődtem meg nem áll szándékomban elhagyni a fórumot szeretnék továbbra is tagja lenni,csak most fogtam fel hogy milyen kellemetlen helyzetbe hoztam magam.Egyébként én úgy gondolom ,hogy a változás velejárója az életnek.Természetes dolog ha idővel szeretnénk lecserélni megszokott tárgyainkat modernebre,újjabra hiszen ha mindenki megmaradna a megszokottnál a réginél akkor hogyan fejlődhetnénk tovább?Nem törvényszerű ,hogy elkell felejteni ki vagy és honnan indultál.

SZÉP VOLT SZÉP VOLT.
ÉN KIFEJEZETTEN ÖRÜLÖK,HOGY A FORUM ÉS A CSAPAT TAGJA LETTÉL :!: ÉS NEM SZÁMíT,HOGY MILYEN MOTOROD VAN.ÉS CSAK BÁTRAN DíCSÉRD.SENKI NEM FOG SZÓLNI ÉRTE :!: :ok: ;)
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Kellemetlen helyzetbe? :shock:
én érzem magam úgy,ha a mondanivalónkból a szűk látókörűség jött volna le!
én szintén örülök,hogy itt vagy :taps: ,és ha jön még 5ducatis,meg 18 guzzis, és 56 hondás, őket is kitörő örömmel fogadom majd! :ok:
én is japánoztam évekig. De vadoczot is basztatom a suzukija miatt :lol:
sőtt! Még a tuonosokat is :hehe:
de ez csak szájkarate! Szeretem az összes tökfilkót ;)
vadocz
Fanatikus fórumlakó
Vele motorozok: sv1000s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: vadocz »

Kenyér írta:Kellemetlen helyzetbe? :shock:
én érzem magam úgy,ha a mondanivalónkból a szűk látókörűség jött volna le!
én szintén örülök,hogy itt vagy :taps: ,és ha jön még 5ducatis,meg 18 guzzis, és 56 hondás, őket is kitörő örömmel fogadom majd! :ok:
én is japánoztam évekig. De vadoczot is basztatom a suzukija miatt :lol:
sőtt! Még a tuonosokat is :hehe:
de ez csak szájkarate! Szeretem az összes tökfilkót ;)

Suzukisokat kifelejtetted :!: :bot: :luke: :luke: :lol:
davidzs
Kíváncsi
Kapcsolat:

Köszi köszi kösz mindenkinek a megértését én részemről lezártnak tekintem a témát :D Andris melyik nap indulsz Erdélybe? Esetleg talizhatnánk előtte, ha van kedved és időd.
gajan
Igazi tag
Kapcsolat:

mi van hü...lyék.....nekem meg van gépem...cipó köszi
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

gajan írta:mi van hü...lyék.....nekem meg van gépem...cipó köszi

Nincs mit papa ;)
Ezek szerint jól tippeltem :hehe:
Kenyér
Adminisztrátor
Kapcsolat:

davidzs írta:Köszi köszi kösz mindenkinek a megértését én részemről lezártnak tekintem a témát :D Andris melyik nap indulsz Erdélybe? Esetleg talizhatnánk előtte, ha van kedved és időd.

Pedig tök jó téma volt :cry:
Lehetett elmélkedni,filózgatni, és megismerni a mésik észjárását...
Kereshetünk másik csámcsognivalót... :vak:
Megvan :idea:
Ki-hogy szereti jobban?
Hátulról, vgy előröl( közhelyeket kihagyni) :hehe:
Az a nemsemmi, hogy akér szavazást is tudnék készíteni róla :hehe: :hehe:
Válasz küldése