www.rsvforum.com

Az érzelem,és az esztétika találkozása a technikával:Aprilia !
Pontos idő: 2020. aug. 5., szer. 15:38

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 223 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Mille Futura
HozzászólásElküldve: 2020. máj. 21., csüt. 12:25 
Új tag

Vele motorozok: RST1000 Futura
Sziasztok Futurások,

Gondoltam benézek még élek, bár nem sokon múlt. Rendeltem új gumit lassan rakom fel. Amúgy tavaly voltam vele San Marino-ban a Moto Gp-n 2500 km. Oda-vissza egy seggel 2 személlyel. Nagyon állat volt. Szakadó esőben viharban indultunk. Sajnos félre kell tennem a motort, de lassan újra motorozunk kis dózisokkal. Remélem mindenki él és virul.

Szép napot. Majd rakok fel képet is.

Csatolmányok:
98195797_269268217549891_8482765610252500992_n.jpg
98195797_269268217549891_8482765610252500992_n.jpg [ 122.05 KiB | Megtekintve 353 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
HozzászólásElküldve: 2020. máj. 23., szomb. 16:31 
Új tag

Vele motorozok: rst futura
Jól néz ki a masina! Érik már egy ideje egy futurástali, de egyre nehezebb összehozni! Pláne hogy az idén még a sima motorozás is nehezen jön össze! Itt a fórum is gyéren látogatott, nem tudom hány aktív tag van... Érdemes lenne egy népszámlálást csinálni? Vagy a facebokon könnyebb? Azért ha lesz módom egy hónap múlva felgurulni Pestre, majd közhírré teszem, hátha valakivel összefuthatok!

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2020. jún. 3., szer. 15:52 
Kíváncsi

Vele motorozok: RST 1000 Futura
Engem bármikor lehet hívni Futurás talira, szakítok rá időt! :) 06707055382 a számom, hívjatok írjatok.

Update az én gépemről: Az új kuplungkosár után most új láncszettet kapott, hirtelen nagyon (de nagyon) megnyúlt a régi lánc, pedig nem olyan rég (2-3 ezer kilométerrel ezelőtt) állítottam utána, és jónak tűnt. Dehát már biztosan sokat futott és eldobta magát. Arany AFAM lánc ment fel, a legjobb féle, valamint előre egy foggal kisebb lánckerék. Hihetetlenül jót tett a motornak. Az hagyján, hogy sokkal jobban gyorsul, de mennyivel finomabban lehet kezelni! Azért még szokom, a gázkart eddig már bátrabban rángattam, mert megszoktam, hogy hol kezdi elveszteni a hátsó a tapadást, és kontrolláltan tudtam csúsztatni, hát most újra kell tanulni ezeket a pontokat. A kuplung fogáspont is jobb lett, a felső munkahenger tüskéjét megragasztották az Elevenesek hogy ne essen be (pontosan nem tudom mit csináltak), így már rendesen felül fog, plusz a Bosch DOT4-est Brembo DOT5.1-es olajra cserélték benne. Nagyon jót tett neki. Összességében most kurvajó a motor és egyre jobban imádom. Ha tehetném, állandóan veretném neki, csak néha azon kapom magam hogy 50 ezer forint benzint elmotoroztam a hónapban és vissza kell venni picit, mert még a szezon el sem kezdődött igazán. Nemsokára viszem vissza, az új lánc mivel nyúlik egy kicsit az elején, utána fognak állítani meg szerintem lecseréltetem az olajat is. Most 15w50 van benne de Zoli szerint az Agip 10w60 a tutiság, én meg hiszek neki.
Gondolkodom előre fém fékcsőben, mert elég nagy utat jár be a fékkar mire rendesen harap a fék. Van valakinek? Ha igen, milyen, és mik a tapasztalatok?

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 223 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]