www.rsvforum.com

Az érzelem,és az esztétika találkozása a technikával:Aprilia !
Pontos idő: 2018. szept. 26., szer. 0:28

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86501 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4318, 4319, 4320, 4321, 4322, 4323, 4324 ... 4326  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Duma-box
HozzászólásElküldve: 2018. máj. 30., szer. 21:34 
Paszujka

Vele motorozok: Bmw r1100gs
Szevasztok csak mindenki tudja iden junis ban új hajlekba költözünk vegre valahára 1.5 év utan elkészül jövőhéten festés es vege kb a felújítás 6-7 millaban megalt de megerte aztán júliusban motoros tali a mi kis falunkban asszony meg ígérte 2ev moci is lehet nekunk de legalabb csaladi haz!ugy hogy július tol fogva Mindenkit szivesen latunk a portankon :szer

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
HozzászólásElküldve: 2018. máj. 30., szer. 22:48 
Moderátor

Vele motorozok: Caponord, Tuono, EXC
Imikee írta:
plazer írta:
Imikee írta:
Valami készül...... :apr: 8-)

Ha más nem legalább Laci szépen lemossa neked :xd :xd :xd

Itthon a vas tettem bele 4oo km hazáig Brutális lett :pff :apr: :070 :070 :070 :bej: és a sok karbon :nyal:

Milyen sok karbon ?

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. máj. 30., szer. 22:49 
Moderátor

Paszuj írta:
Szevasztok csak mindenki tudja iden junis ban új hajlekba költözünk vegre valahára 1.5 év utan elkészül jövőhéten festés es vege kb a felújítás 6-7 millaban megalt de megerte aztán júliusban motoros tali a mi kis falunkban asszony meg ígérte 2ev moci is lehet nekunk de legalabb csaladi haz!ugy hogy július tol fogva Mindenkit szivesen latunk a portankon :szer

Gratula hozza!
Aztán vigyazz mert nem biztos hogy örülni fogsz 20 motornak meg a hozza tartozó embereknek :hihi

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. máj. 31., csüt. 16:32 
Fő OFFoló!

Vele motorozok: Én meg a majré :D
plazer írta:
Imikee írta:
plazer írta:
Imikee írta:
Valami készül...... :apr: 8-)

Ha más nem legalább Laci szépen lemossa neked :xd :xd :xd

Itthon a vas tettem bele 4oo km hazáig Brutális lett :pff :apr: :070 :070 :070 :bej: és a sok karbon :nyal:

Milyen sok karbon ?

Ami olyan volt az karbon lett.. Sarvedo elől, kopoltyuk meg a villa is szépen be lett burkolva hátul... A kipuffon a lábnál meg volt egy kicsi amúgyis. Hátsó sarvedo alapból le van szedve a 2oo as kerék miatt így az nem viszont terv meg van.. :070 kenyér meg eladta.... Tényleg buzi lett :xd

"Olyan vagyok mint Isten. Mindenki tudja,hogy létezem de még senki sem látott"

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. máj. 31., csüt. 20:47 
Paszujka

Vele motorozok: Bmw r1100gs
plazer írta:
Paszuj írta:

Gratula hozza!
Aztán vigyazz mert nem biztos hogy örülni fogsz 20 motornak meg a hozza tartozó embereknek :hihi

Legyen igazad Plazer sajna volt mar erre példa hogy erre fele is motorozzunk de nem lett belole semmi mert akkor is mondtam hogy nem tehetünk rola hogy az ember fia ilyen szett szortan el :ok

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. máj. 31., csüt. 21:13 
Adminisztrátor

Vele motorozok: Rsv Mille '03
plazer írta:
BO!! írta:
Amig a kedvenc kipufogot Steve baratunk foltoztatja, addig itt a tartalek, 57mm-es Yoshimura kipufogoval lathato a Draga. Csunya es B hangos, 101db-t mertek. Az Akra 88db volt, szukito nelkul, ez pont jo, civilizaltan hangos.

Plusz mint lehet latni, epphogy sikerult idoben osszerakni a motort; a kormanyvegeket es a jobb oldali nagy bukogombat mar nem sikerult idoben potolni. Ugyhogy csak ovatosan haladtunk, de mint kiderult igy is lehet...

Mi történt hogy lett perec?

Nagyon faszán néz ki ez a gép! Egyedül nekem ez a tükör polír a dobon nem tetszik sokkal szebb az eredeti titán felület, elég lett volna azt a kis gravírt eltüntetni valahogy.

Nekem is egy MIVV Speed Edge van fent de abba is kell a db killer különben elég brutálisan hangos.

Há' ez nem néz ki jól :nemert
Mi történt?

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 2., szomb. 22:33 
Kíváncsi

Vele motorozok: Tuono Racing (hamis)
plazer írta:
BO!! írta:
Amig a kedvenc kipufogot Steve baratunk foltoztatja, addig itt a tartalek, 57mm-es Yoshimura kipufogoval lathato a Draga. Csunya es B hangos, 101db-t mertek. Az Akra 88db volt, szukito nelkul, ez pont jo, civilizaltan hangos.

Plusz mint lehet latni, epphogy sikerult idoben osszerakni a motort; a kormanyvegeket es a jobb oldali nagy bukogombat mar nem sikerult idoben potolni. Ugyhogy csak ovatosan haladtunk, de mint kiderult igy is lehet...

Nagyon faszán néz ki ez a gép! Egyedül nekem ez a tükör polír a dobon nem tetszik sokkal szebb az eredeti titán felület, elég lett volna azt a kis gravírt eltüntetni valahogy.

Nekem is egy MIVV Speed Edge van fent de abba is kell a db killer különben elég brutálisan hangos.

A gravirt nem lehetet maskepp eltuntetni; az egesz dobot hozza kellett dolgozni es nem akartam szalcsiszoltat, mert nem tunik eredetinek (kesobb lesz E jel is) a dob. Raadasul igy megy a szinten tukor polirozott lengokarhoz es vazhoz. A Mivv Oval Carbon - noha gyonyoru volt, szebb mint akarmi mas es aranyaiban is passzolt a motorhoz - sajnos egy koltseges zsagutcanak bizonyult. Szukito nelkul meg palyara is tul hangos (107db), szukitovel +1l/100km es -14 (!) LE. Szetfurkalt szukitovel recsego, kellemetlen hang, beallithatatlan befecskendezes: nyomatek volgy 5500 - 6250 rpm es LE melyrepules 7800 rpm folott es ez a legjobb, amit kitudtunk hozni belole. Lehet, hogy a Mivv kinalataban lett volna valami jobban megfelelo, de kezdtem kifutni a penzbol/idobol es mindenhonnan azt hallottam, hogy tok mindegy milyen gyartmanyu, csak nagy kulso es belso atmeroju (vastag tomessel), es jo hosszu (1db) legyen a dob, a beomlonel valamivel kissebb atmeroju kiomlovel. Es persze balance a csoves leomlo. Az Akra pont ezeket nyujtja, bar Griff (Aprilia Performance) 167 lovas (nitroval) Gen I RSV-jen sima filleres Arrow dob es osszekoto cso van.

A perec Rockingham National Circuit-on, a Bike magazin palya napjan sikeredett. A bike magazinos palyanapokra az a jellemzo, hogy mindenki a motoron ulve kell erkezzen; furgon, gumi melegito es egyebb "en vagyok Rossi" sallang tiltott. A palya tolunk kb 270km-re van, ezert volt az eseskor is tukor a motoron; mindent egyutt veve egy harom napos tura volt, igy semmilyen szerszamra nem jutott hely. Az elso nehany futamra meg a hatizsakot sem vettem le. Ahogy a nap soran gyorsultam (vegre rajottem, hogy kell ulni a motoron) ugy vontam magamra az instruktor figyelmet. Felajanlotta, hogy menjunk egyutt par kort es elmondja, hogy hol lehetne meg fejlodni. Ezt kovetoen kozolte, hogy fektav, kigyorsitas es doles szog mind ok. Ez utobbi volt egyebkent az egyik fo kerdesem: hogy a francban van, hogy a csizmam mar elkopott, de a terdvedom meg egyszer nem ert le. Mint kiderult, amikor nekem mar mar a konnyeim jonnek ki, mert ugy erzem, hogy angol spargazok, akkor valojaban alig mozdul el a labam a motortol. Ok, sose voltam a hajlekonysagomrol hires ezzel egyutt tudunk elni. Elmondta meg, hogy a legnagyobb gond az, hogy ugy megyek mintha motorkroszoznek (nem ertem honnan vette...). Egyszeruen tul durva, eroszakos. A tempo helyett koncentrajak arra, hogy selyem siman menjek, egyik mozdulat, iv fonodik a masikba. Ok. Utolso futam, kb 7.-ik kor, en vagyok maga Mr Super Smooth, a gumik melegek, a celegyenes utani jobboshoz korabban, lagyabban de melyebben fekezek, nagypapas visszavaltasokkal (mint a regi idokben, csuszo kuplung nelkul) es valoban, igaza volt; az nap elosszor megvolt az apex! Juhe! Akkor ugye ez azt jelenti, hogy hamarabb es tobb gazt lehet adni neki? Hat nem egeszen. Az elso jel, hogy valami nem stimmel az az volt, hogy a palyan csuszunk, a motor elol en utana. Mindez harmadikban kb 5500-6000rpm-nel. Rohadt nagy mazli, hogy nem lett high side belole. Szerintem tudatlansagomnak koszonheto a szerencsem, ha tapasztaltabb lennek akkor kesobb, amikor a motor mar kevesbe van bedolve huztam volna a koveret, na akkor atdobott volna.

Ket hettel kesobb, ujjabb palya nap, Oulton Park, bibliai zapor, all a viz a palyan, semmit nem latni. A felvezeto korben beallt a hatsofek (tul allitottam a kormanycserejet kovetoen es nem volt ido tesztelni), majd a hatulja kb 3-szor megproballt megelozni - az egyenesekben. De ezt a napot sikerult eses nelkul meguszni. Akkor ruheltem, de utolag belegondolva jo bulivolt es rendkivul hasznos. Csatolok nehany kepet.

Csatolmányok:
Oulton Park 25518 003b.JPG
Oulton Park 25518 003b.JPG [ 268.46 KiB | Megtekintve 360 alkalommal. ]
Oulton Park 25518 001b.JPG
Oulton Park 25518 001b.JPG [ 329.51 KiB | Megtekintve 360 alkalommal. ]

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BO!! 2018. jún. 3., vas. 20:22-kor.
Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 2., szomb. 22:47 
Kíváncsi

A harci serulesek.

Csatolmányok:
Rockingham10518 002b.JPG
Rockingham10518 002b.JPG [ 530.39 KiB | Megtekintve 361 alkalommal. ]
Rockingham10518 001b.JPG
Rockingham10518 001b.JPG [ 506.8 KiB | Megtekintve 361 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 2., szomb. 22:48 
Kíváncsi

Harci sebek II.

Csatolmányok:
Rockingham10518 004b.JPG
Rockingham10518 004b.JPG [ 513.79 KiB | Megtekintve 362 alkalommal. ]
Rockingham10518 003b.JPG
Rockingham10518 003b.JPG [ 325.03 KiB | Megtekintve 362 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 2., szomb. 22:49 
Kíváncsi

Zero csirke csik

Csatolmányok:
Rockingham10518 005b.JPG
Rockingham10518 005b.JPG [ 569.87 KiB | Megtekintve 365 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 2., szomb. 22:50 
Kíváncsi

BO!! írta:
plazer írta:
BO!! írta:

A gravirt nem lehetet maskepp eltuntetni; az egesz dobot hozza kellett dolgozni es nem akartam szalcsiszoltat, mert nem tunik eredetinek (kesobb lesz E jel is) a dob. Raadasul igy megy a szinten tukor polirozott lengokarhoz es vazhoz. A Mivv Oval Carbon - noha gyonyoru volt, szebb mint akarmi mas es aranyaiban is passzolt a motorhoz - sajnos egy koltseges zsagutcanak bizonyult. Szukito nelkul meg palyara is tul hangos (107db), szukitovel +1l/100km es -14 (!) LE. Szetfurkalt szukitovel recsego, kellemetlen hang, beallithatatlan befecskendezes: nyomatek volgy 5500 - 6250 rpm es LE melyrepules 7800 rpm folott es ez a legjobb, amit kitudtunk hozni belole. Lehet, hogy a Mivv kinalataban lett volna valami jobban megfelelo, de kezdtem kifutni a penzbol/idobol es mindenhonnan azt hallottam, hogy tok mindegy milyen gyartmanyu, csak nagy kulso es belso atmeroju (vastag tomessel), es jo hosszu (1db) legyen a dob, a beomlonel valamivel kissebb atmeroju kiomlovel. Es persze balance a csoves leomlo. Az Akra pont ezeket nyujtja, bar Griff (Aprilia Performance) 167 lovas (nitroval) Gen I RSV-jen sima filleres Arrow dob es osszekoto cso van.

A perec Rockingham National Circuit-on, a Bike magazin palya napjan sikeredett. A bike magazinos palyanapokra az a jellemzo, hogy mindenki a motoron ulve kell erkezzen; furgon, gumi melegito es egyebb "en vagyok Rossi" sallang tiltott. A palya tolunk kb 270km-re van, ezert volt az eseskor is tukor a motoron; mindent egyutt veve egy harom napos tura volt, igy semmilyen szerszamra nem jutott hely. Az elso nehany futamra meg a hatizsakot sem vettem le. Ahogy a nap soran gyorsultam (vegre rajottem, hogy kell ulni a motoron) ugy vontam magamra az instruktor figyelmet. Felajanlotta, hogy menjunk egyutt par kort es elmondja, hogy hol lehetne meg fejlodni. Ezt kovetoen kozolte, hogy fektav, kigyorsitas es doles szog mind ok. Ez utobbi volt egyebkent az egyik fo kerdesem: hogy a francban van, hogy a csizmam mar elkopott, de a terdvedom meg egyszer nem ert le. Mint kiderult, amikor nekem mar mar a konnyeim jonnek ki, mert ugy erzem, hogy angol spargazok, akkor valojaban alig mozdul el a labam a motortol. Ok, sose voltam a hajlekonysagomrol hires ezzel egyutt tudunk elni. Elmondta meg, hogy a legnagyobb gond az, hogy ugy megyek mintha motorkroszoznek (nem ertem honnan vette...). Egyszeruen tul durva, eroszakos. A tempo helyett koncentrajak arra, hogy selyem siman menjek, egyik mozdulat, iv fonodik a masikba. Ok. Utolso futam, kb 7.-ik kor, en vagyok maga Mr Super Smooth, a gumik melegek, a celegyenes utani jobboshoz korabban, lagyabban de melyebben fekezek, nagypapas visszavaltasokkal (mint a regi idokben, csuszo kuplung nelkul) es valoban, igaza volt; az nap elosszor megvolt az apex! Juhe! Akkor ugye ez azt jelenti, hogy hamarabb es tobb gazt lehet adni neki? Hat nem egeszen. Az elso jel, hogy valami nem stimmel az az volt, hogy a palyan csuszunk, a motor elol en utana. Mindez harmadikban kb 5500-6000rpm-nel. Rohadt nagy mazli, hogy nem lett high side belole. Szerintem tudatlansagomnak koszonheto a szerencsem, ha tapasztaltabb lennek akkor kesobb, amikor a motor mar kevesbe van bedolve huztam volna a koveret, na akkor atdobott volna.

Ket hettel kesobb, ujjabb palya nap, Oulton Park, biblia zapor, all a viz a palyan, semmit nem latni. A felvezeto korben beallt a hatsofek (tul allitottam a kormanycserejet kovetoen es nem volt ido tesztelni), majd a hatulja kb 3-szor megproballt megelozni - az egyenesekben. De ezt a napot sikerult eses nelkul meguszni. Csatolok nehany kepet.

A furgonban alvos, esos kepek Oulton Parkbol valoak.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 3., vas. 18:05 
Fő OFFoló!

Valahogy ha elhozom Lacitol mindig kurvara megy a vas :pff :D kicsit fura a rövidebb áttétel de végülis bejön meg kibaszottultol gyári állapotához képest ég és föld... Na nem mintha kéne mert akkor de tudnám kimotorozni ha az egyik henger menne csak de kúrva bitang lett, és geci nagyot szól amit most többet hallanak a rövidítés miatt :bej: :apr: :nyal: :070

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 3., vas. 20:25 
Kíváncsi

Imikee írta:
Valahogy ha elhozom Lacitol mindig kurvara megy a vas :pff :D kicsit fura a rövidebb áttétel de végülis bejön meg kibaszottultol gyári állapotához képest ég és föld... Na nem mintha kéne mert akkor de tudnám kimotorozni ha az egyik henger menne csak de kúrva bitang lett, és geci nagyot szól amit most többet hallanak a rövidítés miatt :bej: :apr: :nyal: :070

Egesz pontosan mit csinaltatok a motorral?

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 3., vas. 23:02 
Fő OFFoló!

BO!! írta:
Egesz pontosan mit csinaltatok a motorral?

Hali!
Most csak kisebb szervíz összes olaj csere telikban is stb műszaki pár karbon elem,fekbetet, csatik cserélve brutal töltés van most, , lancszett csere, gyertyák, ezaz.. Inkább sok apró szar... ilyesmik index ezaz...mivel a dupla dob miatt a hátsó része nekem eléggé szűkös lett
Még régebben kapott egy full arrow sbk 2-2 rendszert, plusz epromot, k&n, szűrő, meg a szívó torok van nekem kucserelve a régi modelleknél ugye még USA ban is nagyobb. Nem tudom ér e valamit egy német tuning oldalain láttam. Annyi hogy most elől egy foggal kisebb a kerék de így valóban brutális amit tol... És hangra is :apr: :bej: :bej:

Csatolmányok:
IMG_20180603_230511.jpg
IMG_20180603_230511.jpg [ 516.25 KiB | Megtekintve 369 alkalommal. ]

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 10., vas. 21:28 
Adminisztrátor

Vele motorozok: Rsv Mille '03
rakhatsz fel videót az új kidörrenőkkel :D

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 10., vas. 22:20 
Fő OFFoló!

Kenyér írta:

Jelzem azok nem újak :pff :tdbi: :xd ma sokaknak nagy mákjuk volt mert az a megtiszteltetés érte őket hogy halgathattak a balatonig meg vissza :hihi :apr:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 13., szer. 17:14 
Moderátor

Imikee írta:
Kenyér írta:

Jelzem azok nem újak :pff :tdbi: :xd ma sokaknak nagy mákjuk volt mert az a megtiszteltetés érte őket hogy halgathattak a balatonig meg vissza :hihi :apr:

Nem biztos, hogy a 120db mindenkinek tetszett is maradéktalanul :hihi

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 13., szer. 19:23 
Fő OFFoló!

plazer írta:
Imikee írta:
Kenyér írta:

Nem biztos, hogy a 120db mindenkinek tetszett is maradéktalanul :hihi

Hat hangerőt nem mernék mérni :070 nem mész valamikor Balatonra fater?

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 13., szer. 22:40 
Moderátor

Nem terveztem, illetve majd augusztus 11 hétvégén de ennyi.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. jún. 14., csüt. 0:07 
Fő OFFoló!

plazer írta:
Nem terveztem, illetve majd augusztus 11 hétvégén de ennyi.

Nem tervezed mi a péló? Sok a túra?

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86501 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4318, 4319, 4320, 4321, 4322, 4323, 4324 ... 4326  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]